روغن زیتون اکسیر

شرکت خانوادگی روغن زیتون اکسیر جلالت

شرکت خانوادگی روغن زیتون اکسیر جلالت تمام توان خود را بصورت علمی و تحقیقی به کار گرفته تا از ارقام خاص زیتون در جهت تولید روغن زیتون فرابکر دارویی با نام تجاری (اکسیر ) استفاده کند.

استقبال کم نظیر بزرگان عزیز طب سنتی،پزشکان محترم قلب و عروق و گوارش و  مردم فهیم بیانگر این موضوع میباشد.

تشخیص روغن خالص(تست چشائی)

اکسیر تنها برند روغن زیتون در ایران هست که با توجه به دغدغه مصرف کننده از نظر خالص بودن با کسب مجوز کتبی سازمان محترم غذا و دارو و بر اساس استانداردهای بین المللی روش تشخیص روغن زیتون خالص را بر روی برچسب محصولات خود درج نموده(تست چشائی).

گواهی ارگانیک روغن زیتون فرابکر اکسیر

روغن زیتون فرابکر ارگانیک اکسیر دارای گواهی ارگانیک اتحادیه اروپا به شماره A-2018-00299 و A-2018-03179 تحت نظارت شرکت بازرسی پارس گواه میباشد.

روغن زیتون از هزاران سال پیش جزو درخت‌های محبوب مدیترانه ای بوده و قدمت آن به یونانیان باستان و رومیان باز می‌گردد و تا به امروز همچنان محبوب‌ترین روغن پخت و پز در جهان است.

متخصصان تغذیه معتقدند افرادی که در مناطق اطراف دریای مدیترانه زندگی می‌کنند، نسبت به سایر افراد طول عمر بیشتری دارند؛ دقیقا به این دلیل که در رژیم غذایی روزانه آنها مقدار بسیار زیادی چربی‌های سالم روغن زیتون دارند.

فواید روغن زیتون فرابکر ارگانیک

روغن زیتون فرابکر ارگانیک نسبت به روغن زیتون‌های معمولی از درصد خلوص و کیفیت بالایی برخوردار است.

کنترل سطح کلسترول خون و اسید چرب روغن زیتون فرابکر اکسیر

مصرف روغن زیتون فرابکر ارگانیک باعث افزایش سطح کلسترول خون نمی شود. اسیدهای چرب اشباع نشده در روغن زیتون از سیستم عصبی مرکزی حمایت کرده و به عملکرد صحیح اعصاب و افزایش سروتونین کمک می‌کنند.

روغن زیتون فرابکر ارگانیک

پیشگیری از سرطان و درمان آلزایمر با روغن زیتون فرابکر ارگانیک

این محصول ارگانیک منبع ویژه‌ای از پلی فنل‌ها (ترکیبات فعال طبیعی با خاصیت آنتی‌اکسیدانی) است. دو پلی فنول فراوان موجود در روغن زیتون، هیدروکسی تیروزول و اولئوکانتال است که دارای خواص آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی بوده و در مبارزه با سرطان و پیشگیری از آلزایمر نقش مهمی دارد.

کاهش سکته مغزی با روغن زیتون فرابکر ارگانیک اکسیر

تحقیقات نشان داده است که مصرف روغن زیتون فرابکر ارگانیک خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و سکته مغزی را به شدت کاهش می‌دهد.

اگر از آرتروز یا بیماری التهابی مزمن دیگری رنج می‌برید، روغن زیتون به ویژه روغن زیتون فرابکر برای شما مانند داروهای ضد التهابی عمل می‌کند.

روغن زیتون فرابکر ارگانیک و درمان مشکلات گوارشی

میکروبیوم روده شما، از هضم غذا تا خلق و خو و ظاهر پوست تأثیر می‌گذارد، بنابراین سالم نگه داشتن آن به نفع شماست! پلی فنول‌های روغن زیتون التهاب دستگاه گوارش را کاهش داده و رشد باکتری‌های مفید روده را تقویت می‌کند.

سایر خواص روغن زیتون فرابکر

باعث فعال شدن لنفوسیت‌های T و در نتیجه تقویت سیستم ایمنی می‌شود.

روغن زیتون فرابکر، قند خون را متعادل می‌کند و ممکن است به جلوگیری از دیابت کمک کند.

خرید اینترنتی روغن زیتون فرابکر ارگانیک اکسیر

روغن زیتون فرابکر اکسیر در حجم و ظروف مختلف و با قیمت های مناسب در فروشگاه اینترنتی میشا ارگانیک به فروش می رسد.

شما همراهان میشا ارگانیک می توانید این روغن های با کیفیت ارگانیک را به صورت آنلاین از سایت میشا ارگانیک؛ مرکز فروش روغن های زیتون فرابکر اکسیر خرید کنید و در سریعترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.