با سلام خدمت همکاران و همراهان بی نظیر میشا ارگانیک.

میشا ارگانیک همونطور که در جریان هستین این امکان رو برای شما که همیشه در کنارمون هستین فراهم کرده تا  هر شخصی رو که به میشا ارگانیک معرفی میکنین و ثبت نام و خرید انجام میده مبلغی رو به صورت درصدی جهت تشکر و قدردانی شما عزیزان در حساب کاربریتان واریز بشه. حالا میتونین هم مبلغ واریز شده رو نقدا درخواست کنین تا به حساب بانکیتون واریز بشه و هم میتونین با همون مبلغ شارژ شده از فروشگاه میشا ارگانیک خرید کنین.

شرایط و قوانین همکاری و بازاریابی:

1- سه گروه برای شما عزیزان تعریف کردیم: 1- پایه 2- نقره ای 3- طلایی

  • عزیزانی که در هفته موفق بشن دوستانشون تا 5 میلیون تومان از فروشگاه میشا ارگانیک خرید کنن در گروه پایه قرار میگیرن و 5درصد از مجموع فروش و پرداختی مشتریان پاداش دریافت میکنن.
  • عزیزانی که در هفته موفق بشن دوستانشون تا 15 میلیون تومان از میشا ارگانیک خرید کنن در گروه نقره ای قرار میگیرن و 7 درصد از مجموع فروش و پرداختی مشتریان پاداش دریافت میکنن.
  • عزیزانی که در هفته موفق بشن دوستانشون رو معرفی کنن تا 30 میلیون تومان از میشا ارگانیک خرید کنن در گروه طلایی قرار میگیرن و 10 درصد از مجموع فروش و پرداختی مشتریان پاداش دریافت میکنن.

2- برای هر کدام از شما عزیزان کد منحصر به فردی ایجاد میشه و در اختیارتون قرار میدیم که شما هم باید این کد رو در اختیار دوستان و مخاطبانتون قرار بدین تا در هنگام خرید از اون کد استفاده کنن و تخفیف 5درصدی هم بگیرن(هر بار که خرید میکنن)

3- بعداز ثبت نام برای هرکدام از شما عزیزان علاوه بر کد یک لینک یکتا و منحصر به فرد هم ایجاد میشه که اگر هرکسی با اون لینک خرید کنه و ثبت نام کنه پاداش شما و مبلغ ثابت ثبت نام کاربر به حساب کاربری شما واریز میشه.

4- بعداز ثبت نام شما میتونین وارد قسمت کاربری خودتون بشین و تمام اطلاعات و جمع مبلغ خرید دوستانتون رو مشاهده کنین

5- پاداش دریافت شده رو میتونین هم نقدا درخواست بدین که به حساب بانکی شما واریز بشه یا میتونین کیف پول خودتون رو شارژ کنین و کد تخفیفی بلافاصله براتون ایجاد میشه و از سایت خرید کنین.

هر سوالی اگر داشتین میتونین از طریق درگاه های ارتباطی که براتون گذاشتیم از ما سوال کنین.